Spisak učenika prvih razreda

31.08.2018.

SPISKAK UČENIKA – ŠKOLSKA 2019/2020. GODINA

Razred I1

Zanimanje :  elektrotehničar energetike

Razrednik-ca PENAVA MIRNESA – zamjena *

R/b Prezime i ime
  1.  
Ahmetagić Hamza
  1.  
Alićehajić Ali
  1.  
Balija Erol
  1.  
Baždar Faris
  1.  
Beganović Muhamed
  1.  
Begović Hamza
  1.  
Boračić Kenan
  1.  
Gadžo Abdullah
  1.  
Grbo Vedad
  1.  
Hasanbegović Mensur
  1.  
Hasečić Advan
  1.  
Ličina Tarik
  1.  
Mešić Nadir
  1.  
Milić Irnad
  1.  
Mustafić Ahmed
  1.  
Nukić Aldin
  1.  
Rizvić Nadir
  1.  
Sakić Denis
  1.  
Selmanović Džemal Džan
  1.  
Skenderović Tarik
  1.  
Šabić Kerim
  1.  
Šehić Muhamed
  1.  
Šehić Sabina
  1.  
Žiga Amsal

Razred I2

Zanimanje :  elektrotehničar energetike

Razrednik-ca EMIRHAFIZOVIĆ MIRSAD

R/b Prezime i ime
  1.  
Adilović Ammar
  1.  
Bekto Samra
  1.  
Čolo Lamija
  1.  
Demirović Amir
  1.  
Džoko Emir
  1.  
Gadžo Emir
  1.  
Hadžavdija Faris
  1.  
Hajdarpašić Harun
  1.  
Huskić Hamza
  1.  
Kovačević Vedad
  1.  
Kukuljac Imman
  1.  
Memić Emir
  1.  
Memović Nedim
  1.  
Mešić Harun
  1.  
Musić Hamza
  1.  
Osmanović Amila
  1.  
Pašović Nadir
  1.  
Pleho Adisa
  1.  
Salkić Eman
  1.  
Šegalo Anes
  1.  
Tihić Nezir
  1.  
Vatrić Haris
  1.  
Višća Dženan
  1.  
Žgalj Nihad

Razred I3

Zanimanje :  elektrotehničar energetike

Razrednik-ca KUJOVIĆ VELIDA zamjena *

R/b Prezime i ime
  1.  
Arifović Faris
  1.  
Bajgorić Ajdn
  1.  
Bogdanović Nina
  1.  
Ćehajić Vedad
  1.  
Dujmović Bojan
  1.  
Elsayed Mohamed Adham
  1.  
Hajrić Harun
  1.  
Halebić Tarik
  1.  
Kasapović Aldin
  1.  
Kovač Faris
  1.  
Kurtović Edin
  1.  
Kustura Emina
  1.  
Muratović Hamza
  1.  
Musić Adnan
  1.  
Pandžić Advan
  1.  
Pandžić Afan
  1.  
Rizvo Adin
  1.  
Sajnica Armen
  1.  
Subašić Amar
  1.  
Svraka Emelin
  1.  
Šatara Bakir
  1.  
Šišić Faruk

Razred I4

Zanimanje :  elektrotehničar energetike

Razrednik-ca NEZIĆ SELMA

R/b Prezime i ime
  1.  
Alić Adis
  1.  
Bahtanović Fuad
  1.  
Džuho Amar
  1.  
Eroglu Muhamed – Hamza
  1.  
Habibović Aldin
  1.  
Hadžić Halid
  1.  
Hajdarpašić Suad
  1.  
Hećo Bilal
  1.  
Husić Harun
  1.  
Imeri Džemal
  1.  
Imširović Faris
  1.  
Imširović Ilhan
  1.  
Jahić Bakir
  1.  
Kalabić Emir
  1.  
Karić Faris
  1.  
Kundo Ali
  1.  
Muharemović Amin
  1.  
Osmanović Semir
  1.  
Paldum Ajdin
  1.  
Šabić Azer
  1.  
Tanović Selim
  1.  
Višnjić Harun
  1.  
Zrno Harun

Razred I5

Zanimanje :  elektroinstalateri

Razrednik-ca JARKOČ ANELA

R/b Prezime i ime
  1.  
Bibović Faris
  1.  
Čovrk Faruk
  1.  
Ćosić Benjamin
  1.  
Drkić Rijad
  1.  
Dubinović Armin
  1.  
Gušo Amer
  1.  
Hajdarević Berin
  1.  
Halilović Adnan
  1.  
Idrizović Jasmin
  1.  
Jašarević Hamza
  1.  
Jurenić Mario
  1.  
Kolašinac Omar
  1.  
Krečer Denis
  1.  
Kurtović Amsal
  1.  
Muratović Enis
  1.  
Osmanović Emrah
  1.  
Pezo Tarik
  1.  
Podrug Nedim
  1.  
Puran Vedad
  1.  
Stjepanović Dea
  1.  
Šehović Hamza
  1.  
Taljanović Damir
  1.  
Topalović Adi
  1.  
Žilić Vedad

Razred I6

Zanimanje :  elektroenergetičari / elektromehaničari

Razrednik-ca FAZLIĆ MUNIB

R/b Prezime i ime
  1.  
Barac Emrah
  1.  
Bučan Amel
  1.  
Ćerić Faris
  1.  
Ćosović Sabit
  1.  
Džulbić Said
  1.  
Gadžo Edin
  1.  
Hadžić Rijad
  1.  
Hasanović Nihad
  1.  
Kanlić Riad
  1.  
Karalija Alen
  1.  
Kozina Ivano
  1.  
Lerić Nadir
  1.  
Mašić Amina
  1.  
Muharemović Hamza
  1.  
Mulić Faris
  1.  
Mulić Mersad
  1.  
Pamuk Bakir
  1.  
Rovčanin Faruk
  1.  
Suljkić Anel
  1.  
Topalović Adi
  1.  
Tumbul Benjamin

Ponavljači

I 1:

1. Duratbegović Faris ( staviti ga u I 3 )

2. Osmanović Ahmed ( staviti ga u I 2 )

I 2:

1. Fejzović Ajdin ( staviti ga u I 4 )

2. Husanović Džejna ( staviti je u I 1 )

I 3:

1. Janjić Andrej (kultura religije, engleski jezik; ostaviti ga u I 3 )

I 4:

1. Mrkonja Benjamin ( staviti ga u I 4 )

2. Nezirević Adin ( staviti ga u I 2 )

3. Osmanović Faris ( staviti ga u I 1 )

I 5:

1. Kahvić Sanjin mehaničar ( ide u I 6 )

2. Tomić Toni mehaničar ( ide u I 6 )

I 6:

1. Mulić Ajdin instalater ( ide u I 5 )

II 2:

1. Alispahić Ismail ( ide u II 2 )

II 4:

1. Sarah Džanović ( ide u II 4 )

II 5:

1. Ćano Ajdin mehaničar ( ide u II 5 )

II 6:

1. Mekić Aldin instalater ( ide u II 6 )

III 1:

1. Nući Erol ( ide u III 2 )

2. Bajrić Bakir ( ide u III 3 )

IV 2:

1. Boja Mirza ( ide u IV 2 )

2. Mušanović Zlatan ( ide u IV 3 )