Odjeljenja

I1

Razrednik:

1. Bakaran Dalila
2. Čavčić Adis
3. Dolić Ena
4. Dupljak Imran
5. Fejzić Harun
6. Fetahović Imran
7. Hadžić Alem
8. Hamzić Melisa
9. Hasečić Edin
10. Herenda Adi
11. Hodžić Husein
12. Husejnović Amila
13. Kešmer Emir
14. Kolja Haris
15. Kozadra Emir
16. Mehmedović Dženan
17. Ramadanović Rijad
18. Šišić Dino
19. Šurković Ali Faris
20. Vatreš Adin
21. Vejzović Armin
22. Zukić Asmir
23. Žerić Enver

I2

Razrednica: Jadranka Hrnjadović

1. Arnautović Feđa
2. Avdić Adnan
3. Babović Harun
4. Delić Adel
5. Deljković Adin
6. Demir Eldin
7. Durgut Adi
8. Emšo Bakir
9. Halilović Adin
10. Hurić Erin
11. Idrizi Midhat
12. Jahić Irnis
13. Karić Benjamin
14. Merđić Ismar
15. Muratspahić Amel
16. Olovčić Rijad
17. Pehlivanović Din
18. Ramić Ajnur
19. Rovčanin Amer
20. Sućeska Armin
21. Šahinović Ajdin
22. Škamo Arnel
23. Tabak Maid

I3

Razrednik:

1. Bajrović Berin
2. Bašić Amer
3. Bunar Eldar
4. Bunar Erna
5. Droce Seid
6. Halilagić Erdan
7. Haznadarević Din
8. Hodžić Mirnes
9. Hurić Latif
10. Kalata Ahmed
11. Kapo Vanja
12. Krka Ajdin
13. Landžo Belma
14. Lendo Asim
15. Omanović Almin
16. Osmanović Azra
17. Pilica Adi
18. Rastoder Mirza
19. Šehomerović Omar
20. Šehović Hamza
21. Škojić Ermina
22. Terović Benjamin
23. Vunić Tarik

I4

Razrednica: Mirnesa Penava

1. Bašić Faris
2. Bašić Haris
3. Čelik Emir
4. Čomor Hamza
5. Delić Hamza
6. Đuderija Muamer
7. Đendušić Dženis
8. Forić Kerim
9. Graca Edwin
10. Hadžimuratović Ervin
11. Hasanović Tahir
12. Hodžić Faruk
13. Hrapović Emir
14. Husović Bakir
15. Kapetanović Amar
16. Karahmet Belmin
17. Katana Adin
18. Rizvan Bakir
19. Šeta Amer
20. Trnka Malik
21. Uzunović Adnan
22. Zeković Sead

I5
elektromehaničari
Razrednik: Radončić Fikret

1. Behlulović Kerim
2. Bostan Almedin
3. Čano Ajdin
4. Džigal Admir
5. Gaši Elvin
6. Karahmet Vedad
7. Katović Senadin
8. Hakalović Mirnes
9. Huruz Senad
10. Lingo Nermin
11. Lučkin Almin
12. Mizdrak Nihad
13. Mehinagić Damir
14. Mujanović Irhad
15. Muratović Nihad
16. Nikšić Amar
17. Prašo Amer
18. Solak Ajdin
19. Svraka Senad
20. Škrijelj Armin
21. Tarić Belmin
22. Zec Nedim
23. Zilić Muhamed
24. Milojević Denis
25. Fejzić Muhamed
26. Džaltur Tarik
27. Kulovac Medaris
28. Hajdarević Amar

I6
elektroenergatičari/elektroinstalateri
Razrednica: Huseinović Zinaida


1. Bajrić Admir ( ener.)
2. Ćurevac Hamza ( ener.)
3. Čomor Nedžmin ( ener.)
4. Duran Rijad ( ener.)
5. Džihanić Mirza ( ener.)
6. Gibović Eldar ( ins.)
7. Hasković Benjamin ( ins.)
8. Jukić Alem ( ins.)
9. Kovač Vedad ( ins.)
10. Kero Tarik ( ener.)
11. Lelo Edin ( ins.)
12. Mehić Kenan ( ins.)
13. Mekić Aldin ( ins.)
14. Mulić Beriz ( ener.)
15. Mulić Emir ( ener.)
16. Mustafić Edin ( ins.)
17. Suljović Emir ( ins.)
18. Šandal Faris ( ins.)
19. Tahirović Faris ( ins.)
20. Tumbul Maid ( ener.)
21. Tutun Faris ( ins.)
22. Višnjić Faris ( ener.)
23. Zećirović Abdurrahman ( ener.)
24. Muratović Edževid
25. Cucak Đenan
26. Papić Ernes
27. Salibašić Faris
28. Selimović Hamza
29. Arslanagić Benjamin
30. Dedić Aldin