Termini

TERMINI ODRŽAVANJA SEKCIJA
školska 2017/2018

red./br. NAZIV SEKCIJE PROFESOR DAN I VRIJEME ODRŽAVANJA
1. Novinarska sekcija Borovac,Šljivo,Jarkoč Anela Četvrtak; 13 15-14 00
2. EEE Centar izvrsnosti; Tehnička sekcija Mustafić Mirnesa, Jabandžić Ernad i  Nokto Elvir Četvrtak; 13 15-14 00, srijeda 14 05-14 50
3. EEE Centar izvrsnosti ;Tehnička sekcija Bučan Ades ,Tufo Muhamed i  
Devedžija Aldin
Četvrtak; 13 15-14 00
4. Tehnička sekcija Duraković Amrudin Četvrtak; 13 15-14 00
5. Prva pomoć Fazlić Munib Ponedjeljak; 6 i 7 čas 17 40-19 15
6. Mali Nogomet Fazlić Munib Utorak; 6 i 7 čas 17 40-19 15
7. Aktivizam i društveno korisan rad Trepalovac Ismeta Petak; 14 00-15 30
8. Stoni Tenis Radončić Fikret Ponedjeljak; 17 25-18 15 ; Petak ; 11 30-12 15
9. Tehnička sekcija Vegara Kemal Četvrtak; 13 15-14 00
10. Engleski  jezik Nezić Selma Četvrtak; 13 15-14 00
11. Filmska sekcija Hrnjadović Jadranka Četvrtak ;13 15-14 00
12. Tehnička sekcija Tole Mirela Četvrtak; 13 15-14 00
13. Mladi fizičari Kujović Velida Četvrtak; 13 15-14 00
14. Informatička sekcija Ramović Kalajdžija Selma Petak; 13 15-14 50
15. Košarkaška sekcija Emirhafizović Mirsad Četvrtak; 13 15-14 00

TERMINI ODRŽAVANJA DOPUNSKE NASTAVE
školska 2017/2018

red./br. PREDMET PROFESOR DAN I VRIJEME ODRŽAVANJA
1. Dopunska nastava  iz osnova elekt.  I razred Alić Jasminka Srijeda 13 15
2. Dopunska nastava  iz osnova elek. II razred Pohara Dževad Četvrtak; 13 15-14 00
3. Dopunska nastava  iz matematike (IV i I) Mraović Maca Utorak 13 15-14 00
4. Dopunska nastava  iz matematike ( I) Vasilić Sanja Četvrtak 13 15-14 00
5. Dopunska nastava  iz matematike (II i III) Bijedić Adisa Četvrtak 13 15-14 00
6. Dopunska nastava  iz matematike (II i III) Boja Nizama Ponedjeljak; 12 25-13 10

TERMINI ODRŽAVANJA DODATNE NASTAVE
školska 2017/2018

red./br. PREDMET PROFESOR DAN I VRIJEME ODRŽAVANJA
1. Dodatna nastava iz engleskog jezika (IV) Hrnjadović Jadranka Utorak 12 15-13 10, utorak 14 05 – 14 50
2. Dodatna nastava iz engleskog jezika (I) Huseinović Zinaida Četvrtak; 14 05-14 50
3. Dodatna nastava iz matematike (II i III) Bijedić Adisa Ponedjeljak 14 05 -14 50, petak 14 05 -14 50
4. Dodatna nastava iz matematike (IV i I1,I2) Mraović Maca Četvrtak 13 15-14 00
5. Dodatna nastava iz informatike (I i II) Dacić Sabina Četvrtak 13 15-14 50
6. Dodatna nastava iz iz osnova elekt. ( I ) Alić Jasminka Srijeda 14 00
7. Dodatna nastava iz EE mreža Okanović Harisa Koncentrisana nastava