Odjeljenja

I1

Razrednica : Penava Mirnesa, prof.

  1. Ajanović Munib
  2. Bećirović Muhamed
  3. Delalić Ali
  4. Dizdarević Armin
  5. Duratbegović Faris
  6. Ćoralić Selman
  7. Čolak Rijad
  8. Gackić Aldin
  9. Halilović Ermin
  10. Ličina Berin
  11. Macić Isa
  12. Mučaj Adrijan
  13. Nefer Almin
  14. Nikšić Anes
  15. Osmanović Ahmed
  16. Pezo Salih
  17. Salkić Ibrahim
  18. Serdarević Haris
  19. Šandal Eldar
  20. Turčalo Amar
  21. Žigo Faris

I2

Razrednik : Radončić Fikret, prof.

  1. Alibašić Faris
  2. Bjelić Faris
  3. Bogunić Imad
  4. Ćerimagić Berina
  5. Ćosović Kerim
  6. Čolović Jasir
  7. Dedović Zijad
  8. Durić Adnan
  9. Ejupović Eldar
  10. Fejzović Ajdin
  11. Hajdarević Alden
  12. Hasanović Emin
  13. Husanović Džejna
  14. Isović Sead
  15. Jonuz Ahmed
  16. Muhić Albin
  17. Nezirović Ilhan
  18. Peljto Adin
  19. Peštek Eman
  20. Ramić Ilda
  21. Rizvanović Benjamin

I3

Razrednica : Ramović Selma, prof.

  1. Adžem Berin
  2. Amzai Hamza
  3. Avdić Huzejfe
  4. Bajramović Delila
  5. Beglerović Selma
  6. Bijelonja Mirza
  7. Bojčić Tarik
  8. Čengić Tarik
  9. Hujić Ervin
  10. Ibrahimović Muhitidin
  11. Ivković Ivana
  12. Janjić Andrej
  13. Jukić Indira
  14. Korjenić Ismail
  15. Merdić Anel
  16. Planinčić Daniel
  17. Salihagić Nezira
  18. Smajlagić Salih
  19. Suljović Ilma
  20. Škrijelj Dalila
  21. Šunj Asim
  22. Šunjić Vedran
  23. Tabaković Faris
  24. Žunić Bakir
  25. Žunić Faris

I4

Razrednica : Dacić Sabina, prof.

  1. Čamdžić Izet
  2. Ćokić Muhamed
  3. Ćedić Adin
  4. Delić Nedžad
  5. Delić Amina
  6. Godinjak Almin
  7. Hasanbegović Ammar
  8. Hatić Berin
  9. Huruz Amina
  10. Hodžić Berin
  11. Kaljača Amir
  12. Lulić Sara
  13. Miličević Adnan
  14. Mrkonja Benjamin
  15. Muratović Zeid
  16. Nezirević Adin
  17. Osmanović Faris
  18. Sporišević Ahmed
  19. Šahinović Tarik
  20. Šaljić Nidal
  21. Tabak Edin

I5

Razrednik : Emirhafizović Mirsad, prof.

  1. Adanalić Alen
  2. Ahmad Dua
  3. Banda Ahmedin
  4. Bandić Benjamin
  5. Bronja Ajla
  6. Bublin Amir
  7. Ćoso Rijad
  8. Goro Arel
  9. Huseini Damin
  10. Kahvić Sanjin
  11. Karahasonović Adel
  12. Košarić Kenan
  13. Lindov Hamza
  14. Milanović Adem
  15. Moco Aida
  16. Mulosmanović Kerim
  17. Muratović Albina
  18. Rahimić Haris
  19. Smajić Ervin
  20. Tahirović Aldin
  21. Tokača Neira
  22. Tolo Filip
  23. Tomić Toni
  24. Zajko Selmin

I6

Razrednik :Tufo Muhamed, prof.

  1. Abazović Tarik
  2. Ahmetović Admir
  3. Agić Faris
  4. Ališa Ilhan
  5. Balić Mirza
  6. Bećirović Enis
  7. Biber Farik
  8. Buhić Ahmed
  9. Divjan Denis
  10. Divjan Enis
  11. Drakovac Almir
  12. Džaferović Aldin
  13. Hasković Benjamin
  14. Hodžić Ahmed
  15. Hodžić Bilal
  16. Hrelja Alem
  17. Kadić Murat
  18. Klempić Faris
  19. Kulovac Harun
  20. Ligata Sanjin
  21. Mulić Ajdin
  22. Palinić Maj
  23. Smječanin Mehmed
  24. Šito Mirnes
  25. Tabaković Meris

II1

Razrednica: Kujović Velida, prof.

  1. Bajrić Admir
  2. Bašić Faris
  3. Čavčić Adis
  4. Dolić Ena
  5. Dupljak Imran
  6. Fejzić Harun
  7. Fetahović Imran
  8. Hamzić Melisa
  9. Hasečić Edin
  10. Herenda Adi
  11. Hodžić Husein
  12. Husejnović Amila
  13. Kešmer Emir
  14. Kolja Haris
  15. Kozadra Emir
  16. Mehmedović Dženan
  17. Mustafić Edin
  18. Ramadanović Rijad
  19. Šišić Dino
  20. Šurković Ali Faris
  21. Vatreš Adin
  22. Vejzović Armin
  23. Zukić Asmir
  24. Žerić Enver

II2

Razrednica: Jadranka Hrnjadović, prof.

  1. Alispahić Ismail
  2. Babović Harun
  3. Delić Adel
  4. Deljković Adin
  5. Durgut Adi
  6. Emšo Bakir
  7. Halilović Adin
  8. Hurić Erin
  9. Idrizi Midhat
  10. Jahić Irnis
  11. Karić Benjamin
  12. Merđić Ismar
  13. Mizdrak Nihad
  14. Muratspahić Amel
  15. Olovčić Rijad
  16. Pehlivanović Din
  17. Sućeska Armin
  18. Šahinović Ajdin
  19. Škamo Arnel
  20. Tabak Maid
  21. Zilić Muhamed

II3

Razrednica: Mraović Maca, prof.

  1. Arnautović Feđa
  2. Bajrović Berin
  3. Bašić Amer
  4. Bunar Eldar
  5. Bunar Erna
  6. Droce Seid
  7. Haznadarević Din
  8. Hodžić Mirnes
  9. Jukić Alem
  10. Kalata Ahmed
  11. Kapo Vanja
  12. Katović Senadin
  13. Krka Ajdin
  14. Landžo Belma
  15. Omanović Almin
  16. Pilica Adi
  17. Rastoder Mirza
  18. Šehomerović Omar
  19. Šehović Hamza
  20. Škojić Ermina
  21. Terović Benjamin
  22. Vunić Tarik

II4

Razrednica: Leka Merima, prof.

  1. Bašić Haris
  2. Čelik Emir
  3. Čomor Hamza
  4. Delić Hamza
  5. Đuderija Muamer
  6. Đendušić Dženis
  7. Džanović Sarah
  8. Forić Kerim
  9. Gogalić Benjamin
  10. Graca Edwin
  11. Hadžimuratović Ervin
  12. Hasanović Tahir
  13. Hodžić Faruk
  14. Hrapović Emir
  15. Kapetanović Amar
  16. Karahmet Belmin
  17. Katana Adin
  18. Rizvan Bakir
  19. Šeta Amer
  20. Trnka Malik
  21. Uzunović Adnan
  22. Zeković Sead

 II5

Razrednik :Selmanović Edin, prof. 

  1. Behlulović Kerim
  2. Čano Ajdin
  3. Čimpo Harun
  4. Džigal Admir
  5. Gaši Elvin
  6. Hakalović Mirnes
  7. Hajdarević Amar
  8. Huruz Senad
  9. Karahmet Vedad
  10. Lingo Nermin
  11. Lučkin Almin
  12. Mehinagić Damir
  13. Mujanović Irhad
  14. Muratović Nihad
  15. Prašo Amer
  16. Ramić Ajnur
  17. Solak Ajdin
  18. Svraka Senad
  19. Škrijelj Armin
  20. Tarić Belmin
  21. Zec Nedim

II6

Razrednik: Nokto Elvir, prof.

  1. Cucak Đenan
  2. Ćurevac Hamza
  3. Čomor Nedžmin
  4. Dedić Aldin
  5. Duran Rijad
  6. Džihanić Mirza
  7. Karahmet Harun
  8. Kovač Vedad
  9. Lelo Edin
  10. Mehić Kenan
  11. Mekić Aldin
  12. Mulić Beriz
  13. Mulić Emir
  14. Muratović Edževid
  15. Omerspahić Armin
  16. Papić Ernes
  17. Selimović Hamza
  18. Suljović Emir
  19. Šandal Faris
  20. Tahirović Faris
  21. Tumbul Maid
  22. Tutun Faris
  23. Višnjić Faris

III1

Razrednica: Huseinović Zinaida, prof.

  1. Bajrić Bakir
  2. Bećirović Mirnes
  3. Čučuković Ajdin
  4. Česko Amer
  5. Đinalić Ajdin
  6. Efendić Lejla
  7. Gorčević Đenan
  8. Hadžić Hamza
  9. Hasanović Amar
  10. Ibrahimović Harun
  11. Ibričić Irnes
  12. Konjević Sabahudun
  13. Ligata Inela
  14. Nući Erol
  15. Nuhanović Demir
  16. Mekić Tarik
  17. Muharemović Anel
  18. Palismanović Adnan
  19. Pilavdžija Haris
  20. Podžić Mevlida
  21. Salman Segmedina
  22. Šarić Hamza
  23. Škrijelj Mahir
  24. Vatreš Rijad

III2

Razrednica:Dženita Šljivo, prof.

  1. Avdić Mirza
  2. Avdagić Merima
  3. Čolakhodžić Vedad
  4. Ćelosmanović Faruk
  5. Džananović Šejla
  6. Festić Mehmed
  7. Granulo Amir
  8. Hamzabegović Bilal
  9. Imamović Eldar
  10. Kalkan Tarik
  11. Kološ Harun
  12. Letić Kerim
  13. Ligata Emir
  14. Mališević Amer
  15. Maslo Mirnes
  16. Mirvić Minel
  17. Memić Ema
  18. Pašić Admir
  19. Salihbegović Idriz
  20. Sjenar Armin
  21. Sjenar Elmedin
  22. Smajlović Kerim
  23. Solak Ajla

III3

Razrednica: Obarčanin Sanja, prof.

  1. Alić Hanan
  2. Ćosić Ilvana
  3. Čanak Danijel
  4. Čomor Sanin
  5. Feriz Anadi
  6. Hrnjić Ajdin
  7. Imamović Mehdi
  8. Elezović Darin
  9. Halilović Nedžim
  10. Hadžimuratović Hamza
  11. Kehić Kakeš Mirza
  12. Krih Sandro
  13. Kustura Arman
  14. Memić Armin
  15. Memić Elvir
  16. Memišević Oldžaj
  17. Mulač Omar
  18. Okerić Damir
  19. Prašović Elmir
  20. Selak Miralem
  21. Stančić Arman
  22. Turčalo Elmedin
  23. Vidović Danial
  24. Žilić Adnan

III4

Razrednik: Munib Fazlić, prof.

  1. Agović Semra
  2. Ahmespahić Muhamed
  3. Bajrić Alden
  4. Borić Adna
  5. Durmišević Elmir
  6. Fazlić Arman
  7. Halilović Dino
  8. Halilović Edvin
  9. Hodžić Ismet
  10. Kulovac Ahmed
  11. Kulovac Mušan
  12. Kundo Hamza
  13. Mehmedović Aldin
  14. Osmanović Adnan
  15. Ramić Amir
  16. Rizvanović Emela
  17. Selak Kerim
  18. Skopak Belmin
  19. Smajić Arnes
  20. Spahović Bakir
  21. Šehić Edin
  22. Tuzlić Ervin
  23. Valjevčić Vedad

III5

Razrednica: Nezić Selma, prof.

  1. Ajanović Denis
  2. Akšamović Emin
  3. Bajrić Ahmed
  4. Čengić Mirnes
  5. Dedić Omar
  6. Fako Hamza
  7. Gušter Imar
  8. Husić Anur
  9. Kaljanac Amer
  10. Klapuh Amir
  11. Kolar Adel
  12. Kolašinac Vedad
  13. Papić Rijad
  14. Prljača Mahir
  15. Smajić Kenan
  16. Pešković Muhamed

III6

Razrednik: Bučan Ades, prof.

  1. Ajanović Sedin
  2. Balešić Tarik
  3. Berilo Halil
  4. Beširević Nedim
  5. Duharkić Meho
  6. Džabija Tarik
  7. Ibrišević Dženan
  8. Jažić Dino
  9. Karić Armin
  10. Muzur Tarik
  11. Omerović Nermin
  12. Rahman Nedim
  13. Sijamić Adis
  14. Šahović Adel
  15. Šehić Muamer
  16. Šetkić Sead
  17. Velić Kenan
  18. Zahirović Almin

 IV1

Razrednica: Jarkoč Anela, prof.

  1. Alibašić Anel
  2. Bekan Edin
  3. Briga Amar
  4. Čehić Rijad
  5. Čeljaj Edis
  6. Čolak Dževad
  7. Čomić Edi
  8. Drda Minel
  9. Dučić Kenan
  10. Gagula Kerim
  11. Horozović Anel
  12. Imamović Ahmed
  13. Imamović Habib
  14. Jašarević Adin
  15. Kapur Amar
  16. Korjenić Elmir
  17. Kovačević Irfan
  18. Kozić Alem
  19. Krajina Mustafa
  20. Mahmut Tarik
  21. Omeragić Mirza
  22. Prašović Kenan
  23. Serdarević Adnan
  24. Silajđija Armin
  25. Solak Emir
  26. Timbul Mahir
  27. Toković Amer
  28. Žunić Hamza

IV2

Razrednica: Bijedić Adisa,prof.

  1. Andelija Amina
  2. Boja Mirza
  3. Ćizmo Anel
  4. Duharkić Nihad
  5. Gakić Alem
  6. Gogalić Anel
  7. Gušo Anel
  8. Hadžović Ševal
  9. Ibrahimbegović Aldin
  10. Hasagić Armin
  11. Hrvo Selma
  12. Imširović Ilmana
  13. Karčić Zinedin
  14. Kurtović Rijad
  15. Mehmedović Amila
  16. Merkez jusuf
  17. Mušanović Zlatan
  18. Omerhodžić Benjamin
  19. Osmanagić Amina
  20. Ožegović Refik
  21. Pohara Lamija
  22. Pozder Melisa
  23. Pošković Emir
  24. Šabanović Ahmed
  25. Tabak Damir
  26. Tahirović Elvis
  27. Zijadić Adisa

IV3

Razrednica: Harisa Okanović, prof.

  1. Arnautović Hasan
  2. Borčak Ismar
  3. Bećirević Alen
  4. Bećirević Eldin
  5. Damjanović Sanjin
  6. Delihasanović Fikret
  7. Eroglu Mustafa -Halid
  8. Humačkić Faris
  9. Ibričić Hazim
  10. Imamović Mirnes
  11. Kulovac Mirnes
  12. Kurtanović Amar
  13. Latić Adnan
  14. Latić Tarik
  15. Marić Nikola
  16. Mujić Jasmina
  17. Mutapčić Merhunisa
  18. Pupalović Almir
  19. Pupalović Amel
  20. Paprica Alen
  21. Paldum Hamza
  22. Plakalo Ali
  23. Ramić Muris
  24. Slatina Air
  25. Šeperović Mirza
  26. Tahirović Ismir
  27. Vrban Adnan
  28. Tarić Hana

IV4

Razrednica: Hurić Muhamed, prof.

  1. Aleta Emir
  2. Babić Mahir
  3. Baručija Dženan
  4. Baždar Enes
  5. Bogučanin Nejla
  6. Brajlović Džanan
  7. Čongo Nermin
  8. Ćatović Tarik
  9. Ćutuk Ammar
  10. Džafić Aldin
  11. Fazlinović Elsan
  12. Goro Hamza
  13. Hukić Emir
  14. Imamović Emir
  15. Kaltak Elvedin
  16. Komarica Eldar
  17. Ličina Tarik
  18. Omerbegović Selman
  19. Panjeta Ajdin
  20. Prašović Haris
  21. Salčinović Eldar
  22. Šabanović Almir
  23. Titorić Alden
  24. Trnka Tarik
  25. Tulić Aida
  26. Turkušić Adin
  27. Vatrić Fikret
  28. Vilogorac Ajdin
  29. Zajkovič Nidal
  30. Zulović Emir