Odjeljenja

I1

Razrednik : Ali Damadžić, prof.

  1. Ahmetagić Hamza
  2. Balija Erol
  3. Baždar Faris
  4. Beganović Muhamed
  5. Begović Hamza
  6. Boračić Kenan
  7. Gadžo Abdullah
  8. Grbo Vedad
  9. Hasanbegović Mensur
  10. Hasečić Advan
  11. Hećo Bilal
  12. Husanović Džejna
  13. Ličina Tarik
  14. Mešić Nadir
  15. Mešić Harun
  16. Milić Irnad
  17. Mustafić Ahmed
  18. Nukić Aldin
  19. Rizvić Nadir
  20. Sakić Denis
  21. Selmanović Džemal Džan
  22. Skenderović Tarik
  23. Šabić Kerim
  24. Šehić Muhamed
  25. Šehić Sabina
  26. Žiga Amsal

I2

Razrednik: Mirsad  Emirhafizović , prof.

  1. Adilović Ammar
  2. Bekto Samra
  3. Čolo Lamija
  4. Demirović Amir
  5. Džoko Emir
  6. Gadžo Emir
  7. Hadžavdija Faris
  8. Hajdarpašić Harun
  9. Huskić Hamza
  10. Kovačević Vedad
  11. Kukuljac Imman
  12. Memić Emir
  13. Memović Nedim
  14. Musić Hamza
  15. Osmanović Ahmed
  16. Osmanović Amila
  17. Pašović Nadir
  18. Pleho Adisa
  19. Salkić Eman
  20. Šegalo Anes
  21. Tihić Nezir
  22. Vatrić Haris
  23. Višća Dženan
  24. Žgalj Nihad

I 3

Razrednik: Emir Ramić, prof.

  1. Arifović Faris
  2. Bajgorić Ajdn
  3. Bogdanović Nina
  4. Ćehajić Vedad
  5. Dujmović Bojan
  6. Duratbegović Faris
  7. Elsayed Mohamed Adham
  8. Hajrić Harun
  9. Halebić Tarik
  10. Kasapović Aldin
  11. Kovač Faris
  12. Kurtović Edin
  13. Kustura Emina
  14. Mašić Amina
  15. Muratović Hamza
  16. Musić Adnan
  17. Pandžić Advan
  18. Pandžić Afan
  19. Rizvo Adin
  20. Sajnica Armen
  21. Stjepanović Dea
  22. Subašić Amar
  23. Svraka Emelin
  24. Šatara Bakir
  25. Šišić Faruk

I 4

Razrednica:  Nezić Selma, prof.

  1. Alić Adis
  2. Alićehajić Ali
  3. Bahtanović Fuad
  4. Džuho Amar
  5. Eroglu Muhamed – Hamza
  6. Fejzović Ajdin
  7. Habibović Aldin
  8. Hadžić Halid
  9. Hajdarpašić Suad
  10. Husić Harun
  11. Imeri Džemal
  12. Imširović Faris
  13. Imširović Ilhan
  14. Jahić Bakir
  15. Kalabić Emir
  16. Karić Faris
  17. Kundo Ali
  18. Osmanović Semir
  19. Pačo Alen
  20. Paldum Ajdin
  21. Šabić Azer
  22. Tanović Selim
  23. Višnjić Harun
  24. Zrno Harun

I 5

Razrednik: Anela  Jarkoč , prof.

  1. Bibović Faris
  2. Čovrk Faruk
  3. Ćosić Benjamin
  4. Drkić Rijad
  5. Dubinović Armin
  6. Gušo Amer
  7. Hajdarević Berin
  8. Halilović Adnan
  9. Idrizović Jasmin
  10. Jašarević Hamza
  11. Jurenić Mario
  12. Kolašinac Omar
  13. Krečer Denis
  14. Kurtović Amsal
  15. Mulić Ajdin
  16. Mustafić Faris
  17. Muratović Enis
  18. Osmanović Emrah
  19. Pezo Tarik
  20. Podrug Nedim
  21. Puran Vedad
  22. Šehović Hamza
  23. Taljanović Damir
  24. Topalović Adi
  25. Žilić Vedad

 

I 6

Razrednik:  Munib  Fazlić, prof.

  1. Barac Emrah
  2. Bučan Amel
  3. Ćerić Faris
  4. Ćosović Sabit
  5. Džulbić Said
  6. Gadžo Edin
  7. Hadžić Rijad
  8. Hasanović Nihad
  9. Kanlić Riad
  10. Karalija Alen
  11. Kozina Ivano
  12. Lerić Nadir
  13. Muharemović Hamza
  14. Mulić Mersad
  15. Mulić Faris
  16. Pamuk Bakir
  17. Rovčanin Faruk
  18. Suljkić Anel
  19. Tomić Toni
  20. Topalović Adi
  21. Tumbul Benjamin

II 1

Razrednica :  Adisa Bijedić, prof.

  1. Ajanović Munib
  2. Bećirović Muhamed
  3. Čolak Rijad
  4. Ćoralić Selman
  5. Delalić Ali
  6. Dizdarević Armin
  7. Ferhatbegović Rijad
  8. Gackić Aldin
  9. Halilović Ermin
  10. Ličina Berin
  11. Macić Isa
  12. Mučaj Adrijan
  13. Nefer Almin
  14. Nikšić Anes
  15. Pezo Salih
  16. Salkić Ibrahim
  17. Serdarević Haris
  18. Šandal Eldar
  19. Turčalo Amar
  20. Žigo Faris

II2

Razrednik : Radončić Fikret, prof.

  1. Alibašić Faris
  2. Alispahić Ismail
  3. Bjelić Faris
  4. Čengić Asim
  5. Čolović Jasir
  6. Ćerimagić Berina
  7. Ćosović Kerim
  8. Dedović Zijad
  9. Durić Adnan
  10. Ejupović Eldar
  11. Hajdarević Alden
  12. Hasanović Emin
  13. Isović Sead
  14. Muhić Albin
  15. Peljto Adin
  16. Ramić Ilda
  17. Rizvanović Benjamin

II3

Razrednica : Selma Ramović-Kalajdžija , prof.

  1. Adžem Berin
  2. Amzai Hamza
  3. Avdić Huzejfe
  4. Bajramović Delila
  5. Beglerović Selma
  6. Bijelonja Mirza
  7. Bojčić Tarik
  8. Čengić Tarik
  9. Goro Arel
  10. Hujić Ervin
  11. Ibrahimović Muhitidin
  12. Ivković Ivana
  13. Korjenić Ismail
  14. Merdić Anel
  15. Palinić Maj
  16. Planinčić Daniel
  17. Salihagić Nezira
  18. Smajlagić Salih
  19. Suljović Ilma
  20. Škrijelj Dalila
  21. Šunj Asim
  22. Šunjić Vedran
  23. Tabaković Faris
  24. Žunić Bakir
  25. Žunić Faris

II4

Razrednica : Sabina  Dacić , prof.

  1. Biber Farik
  2. Čamdžić Izet
  3. Ćokić Muhamed
  4. Ćedić Adin
  5. Delić Nedžad
  6. Delić Amina
  7. Džanović  Sarah
  8. Godinjak Almin
  9. Hasanbegović Ammar
  10. Hatić Berin
  11. Huruz Amina
  12. Hodžić Berin
  13. Kaljača Amir
  14. Lulić Sara
  15. Mrkonja Benjamin
  16. Muratović Zeid
  17. Nezirević Adin
  18. Sporišević Ahmed
  19. Šahinović Tarik
  20. Šaljić Nidal
  21. Tabak Edin
  22. Vučkić Muhammed

II5

Razrednik : Edin Selmanović, prof.

  1. Adanalić Alen
  2. Banda Ahmedin
  3. Bandić Benjamin
  4. Bublin Amir
  5. Čano Ajdin
  6. Ćoso Rijad
  7. Huseini Damin
  8. Jonuz Ahmed
  9. Karahasonović Adel
  10. Lindov Hamza
  11. Milanović Adem
  12. Moco Aida
  13. Mulosmanović Kerim
  14. Muratović Albina
  15. Nezirević Ilhan
  16. Rahimić Haris
  17. Smajić Ervin
  18. Tahirović Aldin
  19. Tokača Neira
  20. Tolo Filip
  21. Tomić Toni
  22. Zajko Selmin

II6

Razrednik :  Muhamed Tufo , prof.

  1. Abazović Tarik
  2. Ahmetović Admir
  3. Agić Faris
  4. Ališa Ilhan
  5. Balić Mirza
  6. Bećirović Enis
  7. Buhić Ahmed
  8. Divjan Denis
  9. Divjan Enis
  10. Drakovac Almir
  11. Džaferović Aldin
  12. Gorčević Ernad
  13. Hasković Benjamin
  14. Hodžić Ahmed
  15. Hodžić Bilal
  16. Hrelja Alem
  17. Kadić Murat
  18. Klempić Faris
  19. Kulovac Harun
  20. Ligata Sanjin
  21. Mekić Aldin
  22. Osmanović Faris
  23. Smječanin Mehmed
  24. Šito Mirnes
  25. Tabaković Meris

III1

Razrednica: Mirnesa Mustafić, prof.

  1. Bajrić Admir
  2. Bašić Faris
  3. Čavčić Adis
  4. Dolić Ena
  5. Dupljak Imran
  6. Fejzić Harun
  7. Fetahović Imran
  8. Hamzić Melisa
  9. Hasečić Edin
  10. Herenda Adi
  11. Hodžić Husein
  12. Husejnović Amila
  13. Kešmer Emir
  14. Kolja Haris
  15. Kozadra Emir
  16. Mehmedović Dženan
  17. Mustafić Edin
  18. Ramadanović Rijad
  19. Šišić Dino
  20. Šurković Ali Faris
  21. Vatreš Adin
  22. Vejzović Armin
  23. Zukić Asmir
  24. Žerić Enver

III2

Razrednica: Jadranka Hrnjadović, prof.

  1. Babović Harun
  2. Delić Adel
  3. Deljković Adin
  4. Durgut Adi
  5. Emšo Bakir
  6. Halilović Adin
  7. Hurić Erin
  8. Idrizi Midhat
  9. Jahić Irnis
  10. Karić Benjamin
  11. Merđić Ismar
  12. Mizdrak Nihad
  13. Muratspahić Amel
  14. Olovčić Rijad
  15. Pehlivanović Din
  16. Sućeska Armin
  17. Šahinović Ajdin
  18. Škamo Arnel
  19. Tabak Maid
  20. Zilić Muhamed

III3

Razrednica: Mraović Maca, prof.

  1. Arnautović Feđa
  2. Bajrović Berin
  3. Bašić Amer
  4. Bunar Eldar
  5. Bunar Erna
  6. Droce Seid
  7. Haznadarević Din
  8. Hodžić Mirnes
  9. Jukić Alem
  10. Kalata Ahmed
  11. Kapo Vanja
  12. Katović Senadin
  13. Krka Ajdin
  14. Landžo Belma
  15. Omanović Almin
  16. Pilica Adi
  17. Rastoder Mirza
  18. Šehomerović Omar
  19. Šehović Hamza
  20. Škojić Ermina
  21. Terović Benjamin
  22. Vunić Tarik

III4

Razrednica: Muhamed Hurić, prof.

  1. Bašić Haris
  2. Čelik Emir
  3. Čomor Hamza
  4. Delić Hamza
  5. Đuderija Muamer
  6. Đendušić Dženis
  7. Forić Kerim
  8. Gogalić Benjamin
  9. Graca Edwin
  10. Hadžimuratović Ervin
  11. Hasanović Tahir
  12. Hodžić Faruk
  13. Kapetanović Amar
  14. Karahmet Belmin
  15. Katana Adin
  16. Rizvan Bakir
  17. Šeta Amer
  18. Trnka Malik
  19. Uzunović Adnan
  20. Zec Nedim
  21. Zeković Sead

 III5

Razrednik :  Ades Bučan, prof. 

  1. Behlulović Kerim
  2. Čimpo Harun
  3. Džigal Admir
  4. Gaši Elvin
  5. Hakalović Mirnes
  6. Hajdarević Amar
  7. Huruz Senad
  8. Karahmet Vedad
  9. Lingo Nermin
  10. Lučkin Almin
  11. Mehinagić Damir
  12. Mujanović Irhad
  13. Muratović Nihad
  14. Prašo Amer
  15. Ramić Ajnur
  16. Solak Ajdin
  17. Škrijelj Armin
  18. Švraka Senad
  19. Tarić Belmin

III6

Razrednik:  Elvir  Nokto , prof.

  1. Bajrić Bakir
  2. Cucak Đenan
  3. Ćurevac Hamza
  4. Čomor Nedžmin
  5. Dedić Aldin
  6. Duran Rijad
  7. Džihanić Mirza
  8. Karahmet Harun
  9. Kovač Vedad
  10. Mehić Kenan
  11. Mekić Aldin
  12. Mulić Beriz
  13. Mulić Emir
  14. Muratović Edževid
  15. Omerspahić Armin
  16. Papić Ernes
  17. Selimović Hamza
  18. Suljović Emir
  19. Šandal Faris
  20. Tahirović Faris
  21. Tumbul Maid
  22. Tutun Faris
  23. Višnjić Faris

IV1

Razrednica: Zinaida  Huseinović , prof.

  1. Bećirović Mirnes
  2. Čučuković Ajdin
  3. Česko Amer
  4. Đinalić Ajdin
  5. Efendić Lejla
  6. Gorčević Đenan
  7. Fako Hamza
  8. Hadžić Hamza
  9. Hasanović Amar
  10. Ibrahimović Harun
  11. Ibričić Irnes
  12. Klapuh Amir
  13. Konjević Sabahudun
  14. Ligata Inela
  15. Mekić Tarik
  16. Muharemović  Anel
  17. Nuhanović Demir
  18. Palismanović Adnan
  19. Papić Rijad
  20. Pilavdžija Haris
  21. Podžić Mevlida
  22. Salman Segmedina
  23. Šarić Hamza
  24. Škrijelj Mahir
  25. Vatreš Rijad

IV2

Razrednica: Dženita  Šljivo, prof.

  1. Avdić Mirza
  2. Ćelosmanović Faruk
  3. Džananović Šejla
  4. Festić Mehmed
  5. Granulo Amir
  6. Hamzabegović Bilal
  7. Imamović Eldar
  8. Kalkan Tarik
  9. Kološ Harun
  10. Letić Kerim
  11. Ligata Emir
  12. Ligata Mirnes
  13. Mališević Amer
  14. Maslo Mirnes
  15. Memić Ema
  16. Mirvić Minel
  17. Pašić Admir
  18. Prljača Mahir
  19. Salihbegović Idriz
  20. Sjenar Armin
  21. Sjenar Elmedin
  22. Smajlović Kerim
  23. Solak Ajla

IV3

Razrednica: Sanja Obarčanin , prof.

  1. Alić Hanan
  2. Čanak Danijel
  3. Čomor Sanin
  4. Ćosić Ilvana
  5. Feriz Anadi
  6. Hadžimuratović Hamza
  7. Halilović Nedžim
  8. Hrnjić Ajdin
  9. Imamović Mehdi
  10. Jažić Dino
  11. Kustura Arman
  12. Memić Armin
  13. Memić Elvir
  14. Memišević Oldžaj
  15. Mulać Omar
  16. Okerić Damir
  17. Prašović Elmir
  18. Selak Miralem
  19. Sijamić Adis
  20. Stančić Arman
  21. Turčalo Elmedin
  22. Vidović Danial
  23. Žilić Adnan

IV4

Razrednik: Harisa Okanović, prof.

  1. Agović Semra
  2. Ahmespahić Muhamed
  3. Bajrić Alden
  4. Borić Adna
  5. Durmišević Elmir
  6. Gušter Imar
  7. Halilović Dino
  8. Halilović Edvin
  9. Hodžić Ismet
  10. Kulovac Ahmed
  11. Kulovac Mušan
  12. Kundo Hamza
  13. Mehmedović Aldin
  14. Osmanović Adnan
  15. Ramić Amir
  16. Rizvanović Emela
  17. Selak Kerim
  18. Skopak Belmin
  19. Smajić Arnes
  20. Spahović Bakir
  21. Šehić Edin
  22. Tuzlić Ervin
  23. Valjevčić Vedad